Aktywne wakacje 2018 dla kobiet na Mazurach

Aktywne wakacje 2018 dla kobiet na Mazurach

31 maja 2018 Styl życia 0

Ruszyliśmy z zapisami na trzecią już edycję Fitowo Camp! To aktywne wakacje 2018 dla kobiet na Mazurach, podczas których uczymy kobiety budowania zdrowych nawyków. Codzienne ćwiczenia w plenerze z trenerami, codzianna nauka zdrowego gotowania, codzienne warsztaty rozwojowe i coachingi. To wszystko i wiele więcej czeka na Was podczas tegorocznych turnusów Fitowo Camp!

W tym roku bowiem przygotowaliśmy kolejne nowości. Z roku na rok staramy się wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i ulepszać naszą formułę. W nadchocącym sezonie oprócz dodatkowego wykładu z dietetykiem i wizyty w gabinecie wraz z pomiarami i konsultacją, przygotowaliśmy dla Was warsztaty z kosmetologiem! Na wyraźną prośbę dziewczyn z ostatniego turnusu 😉 Dziękujemy, że pomagacie nam ulepszać nasze aktywne wakacje, dzięki fantastycznym pomysłom!

Ania, nasz ekspert od skóry nie tylko powie naszym uczestniczkom jak w naturalny sposób dbać o cerę. Ale także będzie czas na wspólne przygotowanie naturalnych maseczek i małe, domowe SPA 🙂 To lubimy!

W sezonie 2018 czeka na Was masa atrakcji i niezapomniany czas w malowniczej krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na przepięknym półwyspie Kal, gdzie czas płynie wolniej, można porządnie wypocząć i się zresetować. Aktywne wakacje to najlepszy pomysł na spędzenie urlopu – nie będziesz miała czasu na myślenie o pracy 😉 A przecież o to chodzi w wypoczynku 🙂

Aktywne wakacje 2018

Dlaczego aktywne wakacje z Fitowo Camp?

-> stawiamy na kameralność – nasze grupy liczą jedynie 6 kobiet!

-> mamy unikalną formułę, która skupia się na holistycznym podejściu do zdrowia i dbaniu o każdy jego aspekt

-> mamy zgrany, świetny zespół trenerów i specjalistów, którzy służą radą i pomocą

-> możemy tak wymieniać jeszcze długo 😉 Zernikj w zakładkę O FITOWO, żeby dowiedzieć się czym jeszcze się wyróżniamy! I zobacz na stronie głównej, co mówią o nas uczestniczki Fitowo Camp.

To co, gotowa na mazurską, aktywną przygodę z Fitowo Camp? Na turnusy 29.07-04.08 oraz 12-18.08 zostały nam już ostatnie miejsca! Zapisz się korzystając z formularza na naszej stronie w zakładce ZAPISZ SIĘ!

Do zobaczenia na Mazurach!

Prześlij dalej:

Autor

Ania: Twórca Fitowo, coach, trener, propagatorka zdrowego stylu życia, miłośniczka mindfulness i psów ;)

Komentarzy jeszcze brak :)

Daj znać co myślisz!

Twój e-mail nie będzie udostępniony publicznie. Pola wymagane oznaczone są *

Dodaj komentarz