Trenerzy

Poznaj nas!

Anna Raimann

Pomysłodawca, główny organizator i opiekun Fitowo Camp. Akredytowany Coach ACC ICF, Diet Coach i certyfikowany Instruktor Sportu ze specjalizacją Fitness. Podczas Fitowo będzie prowadzić coachingi indywidualne i warsztaty rozwojowe, których tematem przewodnim będzie zmiana nawyków na zdrowe. Ania będzie również uczyć uczestniczki przygotowania prostych posiłków, będzie prowadziła treningi, a także będzie czuwać nad dobrym samopoczuciem uczestników. Krakuska z Mazur lub też Mazurka z Krakowa, silnie związana z tymi dwoma pięknymi regionami. Uwielbia jeść i wie, co zrobić, by czerpać z jedzenia nie tylko przyjemność, ale też zdrowie.

Dawid Potoczny

Trener personalny, Instruktor sportu kulturystyki i fitness, dietetyk sportowy oraz doradca suplementacji. Pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Dawid jest również zawodnikiem Kulturystyki i Fitness, co roku bierze udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w kategorii Fitness Plażowy. Podczas Fitowo Camp Dawid będzie prowadził zajęcia ruchowe w terenie, a także będzie zarażał uczestników swoją motywacją, determinacją i pozytywną energią!

Angelika Kowalewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Dietetyka. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków ze statusem Dietetyk Medyczny. Posiada liczne certyfikaty ukończenia kursów między innymi o specjalności: Sportowej, Kosmetycznej i Psychodietetyki oraz zaświadczenie Doradcy Dietetycznego. Na co dzień pracuje jako dietetyk. Prywatnie żona oraz mama małej Hani. Podczas Fitowo Camp Angelika przeprowadzi warsztat z podstaw dietetyki, indywidualne konsultacje i pomiary oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące zdrowego odżywiania.

Joanna Zubkowicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Dyplomowany trener osobisty, instruktor fitness. Uczestniczka wielu konwencji fitness i szkoleń z zakresu treningu i dietetyki. Zawodniczka crossfit. Poza sportem, drugą wielką pasją Joanny jest śpiew i tworzenie utworów muzycznych. W obu dziedzinach może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Podczas Fitowo Camp Asia będzie prowadziła zajęcia cross-fitnessowe w terenie, a także służyła swoim doświadczeniem i wiedzą.

Anna Bagińska

Certyfikowany instruktor fitness. Stawia na ciągły rozwój, swoją wiedzę oraz warsztat nieustannie poszerza poprzez udział w szkoleniach i konwencjach fitness. Od lat prowadzi zajęcia grupowe dla kobiet, m.in. Bosu, Power Pump, Tabata, Trening Obwodowy. Uwielbia pracę z ludźmi, bo daje jej uśmiech, radość, satysfakcję i pozytywną energię, którą zaraża kobiety na swoich treningach. Ania podczas Fitowo Camp będzie prowadziła zajęcia fitness z przyrządami.